2021.07.28.
Szerviz

 partnerünknél mi vagyunk az egyik legnagyobb gépjármű kereskedés Magyarországon. Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Új belépőt keresünk csapatunkba

Szerviz

ÁLLÁSAJÁNLAT

A Sió-CAR Kft VW márkakereskedés és márkaszerviz a Balatoni régió vezető autószervize bővülő tevékenységéhez munkatársakat keres éves állásra napi 8 órás munkaidőre az alábbi munkakörbe.

Szerviz tanácsadó, munkafelvevő

Főbb feladatok:

  • ·         Szerviz ügyfelek kiszolgálása (előjegyzés, árajánlat készítés, munkalap nyitás, szerviz  munkák átadása),
  • ·         Javításra leadott gépjárművek átvétele ügyfelektől,
  • ·         Javítási feladatok kiadása a gépjármű szerelőknek, a javítások ellenőrzése,
  • ·         A munkalapok munkapozíciózása,
  • ·         Flottakezelőkkel árajánlatok egyeztetése, engedélyeztetése.

Elvárások :

  • ·         min. középfokú szakirányú végzettség
  • ·         jó kommunikációs képességek,
  • ·         felhasználói szintű számítógépes képesség,
  • ·         folyamatos képzésre, tanulásra fogékonyság,
  • ·         jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás,
  • ·         önállóan és csapatban történő munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • ·         autószerelő tapasztalat,
  • ·         többéves munkatapasztalat,
  • ·         szakirányú felsőfokú végzettség,
  • ·         Siófok és környéki lakóhely

A munkakörökhöz az alábbiakat kínáljuk :

  • ·         versenyképes jövedelem
  • ·         8 órás bejelentett munkaviszony
  • ·         béren kívüli juttatások (Cafetéria, munkába járás, munkaruha stb)
  • ·         kulturált munkakörülmények
  • ·         Európa vezető autómárkájának technológiai háttere

Az önéletrajzokat és a szakmai végzettségeket igazoló okiratok másolatát

postai úton a Sió-CAR Kft  8600 Siófok Fő u. 262 címre,

 e-mail-en a gmorcz@siocar.hu e-mail címre várjuk.

Személyesen előzetes telefonbejelentkezés után Morcz Gábor ügyvezetőnél a 30/216-7130-as telefonszámon.

Sió-CAR
8600 Siófok
Fő u. 262.
Telefonszám: +36/84/505-235